Akhriso liiska Magac-yada Xildhibaanada Ogolaadey Iyo Kuwa Diiday Labadii Xubnood Ee Mucaaridku U Soo Xuleen Kominshanka
Biyo Guure News

March 29th, 2020

  1. Xubinta  Xisbiga UCID mudne Cabdifataax  waxa u codeeyey oo ogolaaday 29 xubnood , waxa diiday todoba (7) xubnood, waxa ka aamusay sagaal (9) xubnood

Xubnaha ogolaaday

  1. Maxamuud Jaamac Warfaa (WEDKA)
  2. Axmed Nuur Kijaandhe
  3. Maxamuud Axmed Obsiiye
  4. Yuusuf Liibaan Cumar
  5. Bashiir Xuseen Tukaale
  6. Maxamed Cumar Jiir
  7. Muuse Ismaaciil Hoose-u-Jeed
  8. Weli Axmed Xaawo
  9. Maxamed Jaamac Cabdi (Abwaan Gaaxnuug)
  10. Saleebaan Cawad Cali (Bukhaari)
  11. Ibraahim Mahdi Buubaa
  12. Xaamud Cismaan Cigaal
  13. Cabdulqaadir Jaamac Xaamud
  14. Ibrahim Axmed Raygal
  15. Cali Xaaji Maxamed
  16. Aadan Muxumed Hoori (Mataan)
  17. Dr. Maxamed Axmed Cabdi (Carabeeto)
  18. Xuseen Maxamed Cige
  19. Axmed Faarax Cali (George)
  20. Xuseen Axmed Caydiid
  21. Xuseen Ismaaciil Yusuf
  22. Cabdiraxmaan Yuusuf Cartan
  23. Maxamed X Yuusuf (Waabeeyo)
  24. Siciid Warsame Gaani
  25. Jaamac Xasan Aadan
  26. Xaashi Xuseen Caabi
  27. Cabdulqaadir Xaaji Ismaaciil Jirde
  28. Maxamed Faarax Qabile Qabile
  29. Axmed Yaasiin Sh. Cali Ayaanle

Xubnaha Diiday

  1. Cabdi Maxamuud Jaamac ( Cabdi Gaagaale)
  2. Cabdicasiis Ismaaciil Ducaale (Dhulcun)
  3. Cabdi Hiirad Warfaa
  4. Cabdulqaadir Jibriil Tukaale Bahal
  5. Maxamed Jaamac Cabdi
  6. Maxamed Baaruud Shide
  7. Siciid Maxamed Cilmi

Xubnaha aamusay

  1. Cabdiraxmaan Cismaan Caalin ( Cabdiraxmaan Dheere)
  2. Cabdilaahi Ismaaciil Faarax ( Abdillahi Caasi)
  3. Maxamuud Ismaaciil  Badde
  4. Xasan Xuseen Shide
  5. Cabdilaahi Xuseen Cige (Blaaki)
  6. Siciid Cismaan Cartan
  7. Maxamuud Jaamac Cilmi (Dable)
  8. Siciid Cilmi Rooble ( Sala calee)
  9. Axmed Maxamuud Caateeye (AWOOWE)
  • Xubinta Xisbiga WADDANI Mudane Dalmar waxa u codeeyey oo ogolaaday 31 Xubnood . waxa diiday lix (6) xubnood, waxa ka aamusay sideed Xubnood

Xubnaha ogolaaday

  1. Cabdilaahi Ismaaciil Faarax ( Cabdilahai Caasi)
  2. Siciid Maxamed Cilmi
  3. Maxamuud Jaamac Warfaa (WEDKA)
  4. Axmed Nuur Kijaandhe
  5. Maxamuud Axmed Obsiiye
  6. Yuusuf Liibaan Cumar
  7. Bashiir Xuseen Tukaale
  8. Maxamed Cumar Jiir
  9. Muuse Ismaaciil Hoose-u-Jeed
  10. Weli Axmed Xaawo
  11. Maxamed Jaamac Cabdi (Abwaan Gaaxnuug)
  12. Saleebaan Cawad Cali (Bukhaari)
  13. Ibraahim Mahdi Buubaa
  14. Xaamud Cismaan Cigaal
  15. Cabdulqaadir Jaamac Xaamud
  16. Ibrahim Axmed Raygal
  17. Cali Xaaji Maxamed
  18. Aadan Muxumed Hoori (Mataan)
  19. Dr. Maxamed Axmed Cabdi (Carabeeto)
  20. Xuseen Maxamed Cige
  21. Axmed Faarax Cali (George)
  22. Xuseen Axmed Caydiid
  23. Xuseen Ismaaciil Yusuf
  24. Cabdiraxmaan Yuusuf Cartan
  25. Maxamed X Yuusuf (Waabeeyo)
  26. Siciid Warsame Gaani
  27. Jaamac Xasan Aadan
  28. Xaashi Xuseen Caabi
  29. Cabdulqaadir Xaaji Ismaaciil Jirde
  30. Maxamed Faarax Qabile Qabile
  31. Axmed Yaasiin Sh. Cali Ayaanle

Xubnaha Diiday

  1. Cbadi Maxamed Jaamac ( Cabdi Gaagaale)
  2. Cabdicasiis Ismaaciil Ducaale (Dhulcun)
  3. Cabdi Hiirad Warfaa
  4. Cabdulqaadir Jibriil Tukaale Bahal
  5. Maxamed Jaamac Cabdi
  6. Maxamed Baaruud Shide

Xubnaha Aamusay

  1. Siciid Cilmi Rooble
  2. Cabdiraxmaan Cismaan Caalin ( Cabdiraxmaan Dheere)
  3. Maxamuud Ismaaciil  Badde
  4. Xasan Xuseen Shide
  5. Cabdilaahi Xuseen Cige (Blaaki)
  6. Siciid Cismaan Cartan
  7. Maxamuud Jaamac Cilmi (Dable)
  8. Axmed Maxamuud Caateeye (AWOOWE)